Әлки хәбәрләре

Әлки районы

Рус Тат
Спорт

Мәйдан иң көчлеләрне, иң җитезләрне ачыклый

8 июньдә узган район Сабан туе уеннарында һәм спорт ярышларында җиңү яулаучыларның исемнәрен сезнең игътибарга җиткерәбез

Милли көрәш
Балалар һәм үсмерләр арасында
28 килограммга кадәр
1. Илназ Хәмидуллин - Базарлы Матак
2. Алмаз Хәйруллин - Яңа Салман
3. Илназ Демидов - Алпар

32 килограммга кадәр
1. Азат Задаев - Яңа Салман
2. Илназ Мәхмүтов - Алпар
3. Әлфис Кәлимуллин - Иске Салман

36 килограммга кадәр
1. Салават Мәрдиев - Базарлы Матак
2. Фаил Гайфуллин - Яңа Салман
3. Нәсим Вәлиев - Ташбилге

40 килограммга кадәр
1. Фәнис Ибәтуллин - Иске Салман
2. Рәис Зыятдинов - Базарлы Матак
3. Рәсим Әхмәров - Базарлы Матак

45 килограммга кадәр
1. Радис Сафиуллин - Иске Чаллы
2. Алмаз Ситдыйков - Ташбилге
3. Динар Миндубаев - Бибай Чаллысы

50 килограммга кадәр
1. Фәнзил Насыйбуллин -Иске Чаллы
2. Салават Шәрипов - Түбән Әлки
3. Илнар Галәветдинов - Базарлы Матак

55 килограммга кадәр
1. Рәмис Миндубаев - Базарлы Матак
2. Динар Задаев - Яңа Салман
3. Илназ Мәрдиев - Базарлы Матак

60 килограммга кадәр
1. Раил Сафиуллин - Иске Чаллы
2. Алмаз Абдуллин - Ташбилге
3. Алмаз Галиуллин - Яңа Салман

65 килограммга кадәр
1. Радик Нурмөхәммәтов - Яңа Салман
2. Фидаил Зибәтов - Иске Чаллы
3. Илнур Шәмсетдинов - Иске Чаллы

70 килограммга кадәр
1. Айрат Фәттахов - Карга
2. Радик Ибәтуллин - Иске Салман
3. Фаил Гатауллин - Ташбилге

Абсолют чемпион - Айрат Фәттахов

Ир-атлар арасында
65 килограммга кадәр
1. Данис Апаяров - Түбән Биктимер
2. Илдар Әхмәров - Базарлы Матак
3. Динар Ситдыйков - Ташбилге

70 килограммга кадәр
1. Алмаз Хәмидуллин - Базарлы Матак
2. Илсур Гыйниятуллин - Базарлы Матак
3. Илмир Зиябиев - Теләче

Реклама

75 килограммга кадәр
1. Руслан Нургалиев - Әлмәт
2. Илнар Хәсәнҗанов - Яр Чаллы
3. Рифат Хәбибуллин - Ташбилге

85 килограммга кадәр
1. Илназ Гыйматдинов - Базарлы Матак
2. Илназ Фәритов -Үргәгар
3. Фердинант Багауов - Югары Әлки

85 килограммнан артык
1. Фәнил Минһаҗев - Югары Әлки (Әлмәт)
2. Альберт Закиров - Базарлы Матак
3. Алишер Атаҗанов - Түбән Кама

Абсолют чемпион - Фәнил Минһаҗев.

Пауэрлифтинг

80 килограммга кадәр
1. Илһам Габидуллин - Базарлы Матак
2. Фәнис Низамов - Карга
3. Илшат Гобәйдуллин - Түбән Әлки

80 килограммнан артык
1. Газинур Фәттахов - "Алинә" УСЗ
2. Касыйм Зыятдинов - Базарлы Матак
3. Илнур Фәсахов - Базарлы Матак

Гер күтәрү
1. Газинур Фәттахов - "Алинә" УСЗ
2. Рамил Садыйков - Карга
3. Равил Насыйбуллин - Агрокөллият

Таяк тартышу
1. Касыйм Зыятдинов - Базарлы Матак
2. Фәнис Нуретдинов - Базарлы Матак
3. Николай Ирдинкин - ДЮСШ

Армрестлинг (кул көрәштерү)
Хатын-кызлар арасында
1. Лилия Сибгатуллина - Базарлы Матак
2. Гөлнур Зыятдинова - Базарлы Матак
3. Майя Шамышева - Борискино

Ир-атлар арасында
1. Фәнис Нуретдинов - Базарлы Матак
2. Рәис Фәсахов - Түбән Биктимер
3. Инсаф Садыйков - Карга

Әтәч эленгән колгага үрмәләү (вакытка)
1. Алексей Варламов - Татар Шәпкәсе
2. Николай Варламов -Татар Шәпкәсе
3. Илназ Хәйруллин - Лаеш

Следите за самым важным и интересным в Telegram-каналеТатмедиа

Оставляйте реакции

0

0

0

0

0

К сожалению, реакцию можно поставить не более одного раза :(
Мы работаем над улучшением нашего сервиса

Нет комментариев